BB media productions v novém!

Nová sezóna už klepe na dveře a my neustále inovujeme. Na tento rok jsme pro Vás připravili řadu novinek, které zanedlouho spatří světlo světa, a kterými chceme neustále vylepšovat naše služby.

V minulém roce jsme se posunuli zas o něco výš. Byli jsme u těch nejzásadnějších okamžiků Vašeho života, spolupracovali na několika velkých projektech a vzlétli jsme do oblak. Naše #bbcrew vykrystalizovala ve stabilní tříčlenné jádro, které skvěle funguje v rámci svých specializací i jako celek.

Hlavní produkční tým #bbcrew

I nadále se budeme specializovat v oblasti fotografie a videa. K tomu jsme naše služby nově rozšířili o nabídku leteckých záběrů a fotokoutku. Těšit se ale postupně můžete na mnohem víc, protože nechceme zůstat stát na jednom místě!


Vítejte na novém webu

Jednou z hlavních novinek je spuštění nového webu. Usilovně jsme na něm pracovali již od podzimu, abychom Vám mohli nabídnout přehlednou prezentaci našich služeb a jednotný design.


Shrnutí roku 2018 z pohledu videa


Fotografické portfolio

Protože se toho v poslední době odehrálo opravdu mnoho, snažíme se postupně doplnit i naše fotografické portfolio. Na jeho momentálně nejnovější podobu mrkněte přímo tady na webu FOTO PORTFOLIO.Moc děkujeme za přízeň

Vaše BBcrew

109 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O