BB media productions v novém!

Nová sezóna už klepe na dveře a my neustále inovujeme. Na tento rok jsme pro Vás připravili řadu novinek, které zanedlouho spatří světlo světa, a kterými chceme neustále vylepšovat naše služby.

V minulém roce jsme se posunuli zas o něco výš. Byli jsme u těch nejzásadnějších okamžiků Vašeho života, spolupracovali na několika velkých projektech a vzlétli jsme do oblak. Naše #bbcrew vykrystalizovala ve stabilní tříčlenné jádro, které skvěle funguje v rámci svých specializací i jako celek.

Hlavní produkční tým #bbcrew

I nadále se budeme specializovat v oblasti fotografie a videa. K tomu jsme naše služby nově rozšířili o nabídku leteckých záběrů a fotokoutku. Těšit se ale postupně můžete na mnohem víc, protože nechceme zůstat stát na jednom místě!


Vítejte na novém webu

Jednou z hlavních novinek je spuštění nového webu. Usilovně jsme na něm pracovali již od podzimu, abychom Vám mohli nabídnout přehlednou prezentaci našich služeb a jednotný design.


Shrnutí roku 2018 z pohledu videa


Fotografické portfolio

Protože se toho v poslední době odehrálo opravdu mnoho, snažíme se postupně doplnit i naše fotografické portfolio. Na jeho momentálně nejnovější podobu mrkněte přímo tady na webu FOTO PORTFOLIO.Moc děkujeme za přízeň

Vaše BBcrew

0 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O