Fotíme OCULISTU

Mezi všemožnými dokumenty a reportážemi si rádi odpočineme u dlouhodobě plánovaných kampaní.


Naše práce nám otvírá mnohé možnosti a nekončený prostor, díky kterému můžeme nahlédnout téměř kamkoliv. Lidské emoce, mezilidské vztahy, láska, rodina, firemní know-how, nové produkty, prostory či plánované realizace, marketingové strategie a plány - právě pro tuto rozmanitost svou práci zbožňujeme.


Často sleduju, jak jsme stále jak na pérkách. Pracujeme totiž především na dokumentech a reportážích - ať už svatebních, rodinných, firemních a mnohých dalších, kde se vše odehrává tak nějak spontánně, rychle. Je skvělé se pak na chvíli zastavit u dlouhodobých projektů a řádně plánovat.


Fotíme

Možná jste už zahlédli, že dlouhodobě fotíme kampaně pro OCULISTA.CZ a kdo ne, určitě si brzo všimne. Máme zde možnost pracovat se světovými značkami brýlí lokálně. Tím myslím především to, že využijeme lokálních možností pro prezentaci proslulých světových značek, a to jak ve výběru lokací, tak i při výběru modelek/lů.


Klient: Oculista s.r.o.

Fotograf: Michal Burda

Model 1: Monika Popovičová,

Model 2: Veronika Pillerová

MUA: Lenka Pechová

BTS foto: Jan Novák


První ze série finálních fotek,

které jste měli možnost vidět v několika kampaních v časopisech, novinách, sociálních sítích i webových stránkách a článcích.

© 2019 BB media productions s.r.o.

Další sérii si dáme zanedlouho.


Rádi bychom Vás vzali blíže - i pod pokličku.

Nově bychom Vám rádi přiblížili naši práce i z druhé strany. Ukážeme Vám kdo vlastně jsme a jak to všechno funguje. Můžete se tedy čím dál častěji těšit nejen na výsledky naší práce, ale poznat i vše, co jim předcházelo.

© 2019 BB media productions s.r.o.


37 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O