Jak na náš CLOUD?

Snažili jsme se co nejvíce zjednodušit předávání našich výstupů, proto jsme na webu zřídili zákaznický CLOUD a dlouhá léta se ho snažíme zlepšovat. Někdy se ale stane, že si nevíte rady.


Jak to celé funguje?

Je to jednoduché, zákaznický cloud využíváme pro datovou komunikaci s našimi klienty. Je to část našeho serveru, kde zanecháme pod specifickým kódem zakázky - Vaše soubory ke stažení. Nikdo, kdo nemá konkrétní heslo Vaší zakázky se tak k výstupům nedostane.


Co to má vlastně za výhody?

  1. Největší plus je to, že Vaše výstupy nejsou nahrané na serverech třetích stran a přijdete k nim přímo u nás.

  2. Chcete data poslat někomu dalšímu? Stačí poslat web a příslušný kód. Odpadají tak starosti, kam data nahrát (servery jako ulož.to, uschovna.cz, wetransfer.com a mnohé další), nebo posílat data emailem, což zbytečně zaplní Vaši schránku.


Co je specifický kód zakázky?

Každá zakázka má přidělené jakési heslo. Toto heslo Vám při předání zašleme (nejčastěji emailem) s podobnými pokyny pro stažení.


Jak na CLOUDU stahovat?

Stačí na našem webu v horním menu stisknout položku CLOUD (popř. zadat přímo www.bbproductions.cz/cloud). Na stránce stačí zadat specifický kód zakázky (viz výše) a vyběhne Vám tabulka s dostupnými soubory.
Co si ze serveru vlastně stáhnu?

Nejčastěji využíváme komprimované soubory ZIP, jelikož můžete místo několika souborů postupně stáhnout všechny najednou.


Co je to ZIP?

ZIP je jeden z nejrozšířenějších souborových formátů určených ke kompresi a archivaci dat. Soubor vytvořený kompresí (souboru či více souborů) totiž dokáže zredukovat velikost uložených dat. Soubor v takovémto formátu poznáte díky příponě xxx.zip.


Jak se souborem ZIP pracovat?

Soubor ZIP se dá v dnešní době už jednoduše otevřít. Součástí průzkumníka Windows (Microsft XP a novější) je možnost otevření ZIP.

  1. Stačí tak dvakrát kliknout na .ZIP soubor a systém nám nabídne náhled do jeho útrob.

  2. Současně se aktivuje i tlačítko pro extrakci (viz obrázek). To stačí stisknout a dojde k rozbalení archivu do totožné složky (záleží na nastavení v systému – cestu lze volit, případně nechat vždy rozbalit do stejné složky).

Zdroj: https://mujsoubor.cz/magazin/jak-otevrit-zip-soubor

Nefunguje to? Zkuste WinRar!SNADNÉ A FUNKČNÍ

Dlouhodobě jsme si ověřili, že vše funguje tak, jak má a že jsou naši zákazníci s touto formou předání spokojeni. Pokud Vám ale něco nejde, nebo nefunguje, neváhejte se na nás obrátit.Díky za spolupráci

Vaše #BBcrew

130 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O