Jsme v novém!

Aktualizace: 18. bře 2019

Každá firma prochází inovacemi a je důležité nezastavit. I my jsme dospěli do bodu, kdy bylo třeba udělat zásadní změny proto, abychom se dokázali dostat o laťku výš. Snažíme se nabídnout ty nejlepší služby, dbáme na spokojenost svých zákazníků a z toho důvodu, se každé příležitosti věnujeme s tou nejlepší péčí a individuálním přístupem. Zaručujeme kvalitní zpracování přesně dle představ klienta.ZAČALI JSME OD ZÁKLADU


Od dnešního dne nás budete vídat pod novým logem. Jeho inovací se zabýváme už opravdu dlouhou dobu. Stále jsme nemohli přijít na to pravé. Ve chvíli, kdy už jsme ani nedoufali, že by mohl přijít nějaký nápad, který by naplnil naše představy, to přišlo.


Představujeme nové logo z dílny Ondřeje Plášila.
FOTO, VIDEO A JEŠTĚ MNOHEM VÍC


Dnešní svět jde neskutečně rychle kupředu a my se snažíme nezaostávat. Kdo by si před 6ti lety na samém začátku pomyslel, co vše Vám nyní dokážeme nabídnout. Od kompletní fotografické a video produkce, přes letecké fotografie, videa, tiskové služby všeho druhu, až po vlastní profesionální foto-video ateliér přímo v Pelhřimově.


Svatební, rodinné, párové, portrétní a produktové fotografování a to v exteriéru či interiéru vlastního profesionálního ateliéru. To vše s důrazem na splnění požadavků a představ zákazníka.


Zhlédněte naše portfolio nebo nás kontaktujte pro více informací.Reklamní, promo, svatební, produktová videa, záznamy z akcí - to vše pod naší taktovkou dle požadavků klienta. Dbáme na profesionální, moderní podání vždy v nejvyšší kvalitě, od prvotního nápadu přes realizaci až po finální produkci.


Zhlédněte naše portfolio nebo nás kontaktujte pro více informací.Široké spektrum leteckých prací - snímky z událostí, sportovních akcí, fotografie a videa budov, staveb, pozemků, videoprezentace firem, cestovních kanceláří, památek, obcí, měst, zemědělství a mnoho dalšího. Jsme vlastníky pilotního průkazu i licence pro letecké práce.


Zhlédněte naše portfolio nebo nás kontaktujte pro více informací.Připravujeme i další služby, které budeme již brzy prezentovat.

NAVŠTIVTE NÁS

Sídlíme přímo v Pelhřimově a velice rádi Vás u nás uvítáme. Přijďte za námi pro více informací, na kus řeči či jen na kávu nebo čaj. Všichni jste u nás srdečně vítáni.


KUDY KAM?


Krátká ukázka jak to u nás vypadá. Přijďte se ale určitě podívat sami!


V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ WEB

Naší nedílnou součástí jsou i tyto webové stránky, díky nimž si nyní čtete tento text. Prošly zásadní proměnou a to nejen vizuální, ale především funkční. Věříme, že se Vám budou líbit a jejich užívání pro Vás bude radostí. Slibujeme, že je budeme pravidelně plnit nejnovějším obsahem, zajímavými články apod.

Za kompletní úpravu webu vděčíme Lukášovi Dorňákovi, který nám věnoval nesčetně hodin svého času. Lukáš je expert, který vytuní Váš web do posledního puntíku a to nejen ten stávající, ale rád Vám vytvoří i zcela nový!


VĚŘÍME, ŽE NOVÉ INOVACE BUDOU KU PROSPĚCHU PŘEDEVŠÍM PRO VÁS VŠECHNY.

TĚŠÍME SE NA SPOLEČNÁ SETKÁNÍ, JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI.


VÁŠ BBTEAM

0 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O