Krátkometrážní film "DO HROBU" a jeho úspěch

Krátkometrážní hraný absolventský film Davida Bumbálka, kriminální thriller, se kterým má naše produkce co do činění, sklízí první úspěchy. Začátkem tohoto roku jsme se s naší produkcí pustili do natáčení absolventského filmu mého kolegy Davida. Při prvních scénářích mi vstávaly vlasy a ptal jsem se, zda si myslí, že pro to nalezne své diváky.


Jelikož se vysokoškolské studium mého kolegy Davida Bumbálka chýlilo ke konci, přišel za mnou se scénářem, který má v úmyslu natáčet. Po prvním přečtení přišla ihned otázka, zda-li si tím kompenzuje některá svá traumata :D (rád bych podotkl, že jsem nebyl jediným, kdo obdobná slova vyřkl). Po důsledném prostudování jsme se společně domluvili na pár úpravách a především kontaktovali odborné konzultanty, aby film dosáhl co nejvyšší reality.


Ukázka z filmu

Film je totiž psychologicky náročný kriminální thriller, který pojednává o psychickém stavu hlavního hrdiny. Ten se pokouší srovnat se svým traumatem z mládí, vybral si k tomu ale nepříliš dobrý způsob.


Ukázka z filmu

V rámci odborných konzultací jsme spolupracovali s PaedDr. Zdeňkem Martínkem, speciálním pedagogem, který pomohl dotáhnout psychologii hlavní postavy co nejvíce do reálného světa. Ohledně zdravotnických záležitostí probíhaly konzultace s MUDr. Lucií Radilovou, která pomohla v rámci zdokonalení patologických změn u jednotlivých obětí. Veškeré vyšetřovací metody a policejní postupy byly blíže konzultovány s policistou Mgr. Ondřejem Ťoukálkem.


Jelikož bychom Vás neradi ochudili o zákulisní záběry, máme pro Vás FILM O FILMU.

Film o filmu DO HROBU
FILM V TUTO CHVÍLI SBÍRÁ ÚSPĚCH NA FESTIVALECH


Film se v tuto chvíli účastní několika festivalů a snaží se získat renomovaná ocenění po celém světě.


Ocenění Ocenění Pokud chcete průběžně získávat nejnovější informace neváhejte navštívit Oficiální FACEBOOK tohoto snímku.Film najdete i na ČSFD.


Fotografie z natáčení0 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O