My Vám Vánoce usnadníme!

Aktualizace: 30. pro 2018

Nastává zimní období, objevil se i první bílý poprašek, období vánočního nákupního shonu je v plném proudu. Rádi bychom Vám to ale usnadnili. Rozhodli jsme se, že letošní Vánoce pro Vás připravíme něco speciálního. Vlastnoručně zpracovaný VOUCHER pro fotografické služby naší společnosti.


Každý z nás to zná. Zděšení při první vánoční reklamě v televizi nebo zahlédnutí první vánoční koule - člověk si díky těmto věcem vlastně už od října uvědomuje, co ho zase po roce čeká. Rozmyslet co komu, najít nejlepší nabídky, obavy z pozdního dodání, na benzíně už nic nemají, teď to ještě zabalit, nesedí velikost - ... no koho by to bavilo. My Vám to ale usnadníme." JEDINEČNÝ VLASTNORUČNĚVYTVOŘENÝ DÁREK, K POUŽITÍ PŘÍMOPOD VÁNOČNÍ STROMEČEK. "

Není třeba cokoliv vymýšlet ani balit, připravili jsme pro Vás vlastnoručně zpracovaný VOUCHER na fotografické služby a to tak, aby byl rovnou použitelný pod vánoční stromek. Je to ještě snadnější, než to vypadá. Sami si určíte, v jaké hodnotě obdarovaného poctíte! My si tuto částku poznamenáme a až při objednání svého termínu a určením druhu fotografie obdarovaným jí uplatníme.


Portrétní, rodinné, dětské, newborn a párové fotografování. K dispozici vlastní ateliér v Pelhřimově i zajímavé exteriérové lokace - to vše po domluvě s obdarovaným a přesně dle jeho osobních představ :)


Přejeme tedy pevné nervy a spoustu splněných přání.V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT, VELICE RÁDI VÁM VOUCHER PŘIPRAVÍME.


MRKNĚTE, JAK TO CELÉ VYPADÁ

A CO OD TOHO VŠEHO ČEKAT0 zobrazení

KONTAKTUJTE NÁS

BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O.

TÁBORSKÁ 1813, 393 01 PELHŘIMOV

IČO: 05883326

DIČ: CZ05883326

sp. zn.: 25921 C, Krajský soud v Českých Budějovicích

      +420 778 006 155

      INFO@BBPRODUCTIONS.CZ

OZVĚTE SE

  sleduj nás  

© 2018 BB MEDIA PRODUCTIONS S.R.O